pondelok, augusta 14, 2006

Ešte sú dovolenky...

Dnes nás bolo päť aj pol (povedané ľudovými ústami) a ešte k tomu sa vonku zasa fajn oteplilo. Slnko dotieralo cez polosklopené žalúzie a vyhliadka na serióznu prácu malá - len jedna komplexná správa. "Bože, baby, vychutnajme si to, také dlho už nebude!" Tak sme vychutnávali. Káva v rákoši, aj dobré koláče z hodov. A témy našich profesionálnych činností sme preberali len tak - nonšalantne - ústne.
A dvere otvorené!
Klop, klop, klop - ťažko doliehali údery "unavených" podpätkov obyvateľky jednej z kancelárií na našej chodbe. Potom sa objavil trup a pohľad. Ale ten bol! Akože ´ale vám je!´ ´No je. Aj sa cítime trochu previnilo´. O chvíľu to isté klop, klop, klop, len z opačnej strany. A opäť ten pohľad (aj s nejakým akože blahosklonným komentárom). Po asi dvanástom klop, klop, klop v poradí (podotýkam, že časové rozpätie medzi jednotlivými klopklopkami nebolo veľké), sme zatvorili dvere. Nebudeme predsa dráždiť ťažko pracujúcich. Ešte asi zo dva razy podpätky vyklopali svoju serenádu a potom už nič.
Správa je napísaná, zajtra ju ešte "učešem" a o pár dní - topiac sa v realite "nevediac, kam a čo skôr" - s blaženým vzdychaním budem spomínať na pár dní sladkého skoroničnerobenia. S troškou sebakritického pocitu viny.

5 komentárov:

germa povedal(a)...

silvia, od roboty aj kone dochnú. Snáď nechceš byť jedna z nich :-)

Silviah povedal(a)...

germa, to je teda rýchlosť!
A jasné, že zdochnutý kôň nie je lákaván predstava. :-)

mia povedal(a)...

silvia, všetko by bolo ok, ja len nerozumiem tomu tvojmu pocitu viny :)...
skôr dotyčná klop..klop.. by mala mať pocit viny za prihlúple komentáre :)

Silviah povedal(a)...

:-)))
Ale, mia, veď vieš, ako to chodí.
Vyzerali sme tam ako babky na trhu. A to nebýva normálne zvykom. Pravdupovediac, ani nám to nevadilo. Vychutnávali sme. :-)
A ten komentár bol len jeden. Potom už len pohľady. A nakoniec sme zavreli dvere (ako som už písala).

Anonymný povedal(a)...

explained many people cover their own loans punctually not to mention free of fees
A leading debt nonprofit charities should expect the volume of people today looking towards these products for the purpose of allow more than online payday loan credit card debts that will twin this approach. consumer debt charitable organization claims near buy the actual temporary, big desire financial loans at the moment. Typically the nonprofit shows a couple of years ago the number of buyers with them ended up being insignificant.
klikając w ten link zobaczysz więcej
kredyty pozabankowe stalowa wola
http://kredytybezbiku.biz.pl
pożyczki prywatne
kredyt dla studenta

http://pozyczki-prwatne.net.pl
http://pozyczki-prwatne.org.pl
http://kredytybezbik24.net.pl